Sofa z ciemnego bambusa

2 031,50  2 390,00  cena obniżona: promocja cenowa - Rabat 15%
Produkt na zamówienie
wysyłka Towar na zamówienie

Piękna sofa wykonana z naturalnego ciemnego bambusa. Bambus to egzotyczne drewno rosnące w krajach Azji od wieków słynie ze swych walorów estetycznych, a przede wszystkim z niesamowitej wytrzymałości. Mebel został wykonany ręcznie z grubych rur bambusowych specjalnie wysuszonych, obrobionych i na końcu lakierowanych celem przystosowania do europejskiej strefy klimatycznej. Rury są wykończone ratanem. Ten bezpretensjonalny, ponadczasowy fotel nada każdemu wnętrzu uroku, charakteru i wniesie szczyptę egzotyki do Państwa domu.

Mebel będzie się pięknie komponować w otoczeniu zieleni, na zadaszonych tarasach, werandach, ogrodach zimowych.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Uwaga! Koszty dostawy będą ustalane indywidualnie ze względu na wymiary towaru.

Meble bambusowe naturalny, ciemny bambus, zestawy wypoczynkowe
Kod produktu KK-12
Wymiary - WYxSZxGŁ 90cm X 200cm X88cm
Kolor Ciemny brąz
Waga 30 kg
Materiał naturalny ciemny bambus

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 789 66 27 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 789 66 27 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także