Stojące lustro bielona rama

952,00  1 190,00  cena obniżona: promocja cenowa - -20 % MID SEASON SALE
Produkt: dostępny
wysyłka Towar dostępny
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Wyjątkowe, stojące lustro to misternie rzeźbione dzieło sztuki zachwycające nie tylko kunsztownym wykonaniem, ale również oryginalną kolorystyką. Masywna rama stanowi piękne tło, a jej spore wymiary umożliwiają oglądanie całej sylwetki. Rama lustra wykonana została z wysokiej klasy egzotycznego drewna, które dzięki dużej tolerancji na wilgoć idealnie nadaje się również do łazienki. Specjalny proces bielenia pozwolił na uzyskanie niezwykłego efektu nadającego całości romantycznego charakteru. Tego typu lustro to wręcz wymarzony element nie tylko przestronnej łazienki, ale również garderoby czy sypialni. Specjalny mechanizm umożliwia jego przechylanie.

Kod produktu MA-75W
Materiał drewno egzotyczne
Wymiary - WYxSZxGŁ Wymiary lustra:160cm x 65cm x 4cm Wymiary ramiaka: 140cm x 78cm x 55cm
Kolor odcienie bieli, drewno bielone
Waga 21 kg
Lustra Białe/ Bielone

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także