Wąski regał z przeszklonymi półkami

1 181,50  1 390,00  cena obniżona: promocja cenowa - Rabat 15%
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie

Wąski regał z przeszklonymi półkami. Zrobiony z litego drewna tekowego słynącego z trwałości i pięknego usłojenia. Wykonana z niezwykłą precyzją w pięciu wybarwieniach; w dolnej części mebla dwie praktyczne szufladki z oryginalnymi okuciami. Idealnie pasuje do salonu, gabinetu, kuchni i innych pomieszczeń pełniąc role praktycznego mebla oraz elementu dekoracyjnego.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Uwaga! Koszty dostawy będą ustalane indywidualnie ze względu na wymiary towaru.

Kod produktu BCS-498
Materiał Egzotyczne drewno tekowe, Naturalny bambus
Wymiary - WYxSZxGŁ 181 cm x 50 cm x 50 cm
Kolor Jasny brąz, Ciemny brąz, Mahoń (palisander), Heban (odcienie czerni), Bielony
Waga 20kg
Meble drewniane bielony, ciemny brąz, heban, jasny brąz, mahoń

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 789 66 27 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 789 66 27 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także